SILVER OCH METALL / Silver & nysilver / Pokal 3853640
nr 385 3640
Pokal
med lock, 1800-tal, Nysilver, höjd. 48 (skada)
Utrop:
100 kr
Såld:
250 kr
måndag 7 november 2005
200 kr
150 kr
Nysilver stämplas vanligtvis med bokstäverna ALP eller NS.